BİZDEN HABERLER

DARÜŞŞİFA’DAN 36 BAŞARILI MEZUN

5.6.2017

Darüşşifa Eğitim Kurumları Eymir Kampüsü ilk mezunlarını verdi.

Daha önce Sağlık ve Havacılık alanında açmış olduğu okullarla adından söz ettiren ve sağlık alanındaki ilk mezunlarını geçtiğimiz yıl veren Darüşşifa Eğitim Kurumları bu yıl da Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi’nin bulunduğu Gölbaşı Eymir’de bulunan yeni kampüsünde  ilk Anadolu Lisesi mezunlarını verdi.

Mezuniyet töreni; YGS’ deki başarıları ile göz dolduran ve bilim projelerindeki başarıları ile Ankara’da adından çokça söz ettiren öğrencilerin ödül törenleri, okul başarı derecesi yapan öğrencilerin plaket merasimi, diploma töreni ve ardından kep atma töreni ile son buldu.

Sabah saatlerinde Anıtkabir ziyareti ile başlayan program, okul konferans salonunda gerçekleşen sunum ile devam etti. Kendi oğlu da mezunlar arasında olan Okul Müdürü Ahmet Geçgel’in “ Bütün toplumların ve ulusların umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Elbette bizim de geleceğimiz ve güvencemiz sizlersiniz. Bu gerçeği Ulu Önder Atatürk “Bütün umudum gençliktedir.”diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet ederek göstermiştir.  Siz gençler, sizler bizim ve ailenizin geleceğisiniz, sizlere güveniyoruz.”  sözleri tüm salonda bulunan ailelerin duygulu anlar yaşamasına sebep oldu.  

Mezun olan 36 öğrenci okul bahçesinde kep atmadan önce umutları ve hayalleri ile önce balonlarını gökyüzüne uçurdular sonra da keplerini göğe fırlatarak mezunlar kervanına katıldılar.

DİĞER BİZDEN HABERLER
Test

Form Gönderimi

Tamam

İletişim ve Konum
Eymir Mahallesi Beyşehir Gölü Cad. No:1 PK: 06830 Gölbaşı / Ankara
Telefon : 444 6 119
Fax : +90 (312) 485 76 75
E-Mail : info@darussifa.com.tr
Sosyal Medya